گل بزرگ

شاخه گل مسی با ظرافت و دقتی که در ساخت آن به کار رفته نظر بسیاری از علاقمندان به وسایل تزئینی را به خود جلب کرده است این شاخه گل مسی هدیه ای زیبا به مهمانان در مراسمات خواهد بود این شاخه گل دارای ساقه بلندی است که قابلیت خم شدن دارد و به راحتی داخل گلدان مسی قرار داده میشود.

یکی از خلقت های زیبای خدا که روح تازه ای به ادم میبخشد گل است هر زمانی که شما گلی را چه در طبیعت چه در منزل خود میبینید ناخودآگاه لبخند به لبانتان میشکفد و روحتان تازه میشود امروزه گل های مصنوعی زیادی وجود دارد و یکی از زیبا ترین آنها گل مس میباشد.

این گل های مسی دست ساز بوده و هنر دست استادکاران مس میباشد که به زیبایی این شاخه گل مس را طراحی و تولید میکنند.
چند عدد شاخه گل مسی و نقره ای و طلایی و خوشه گندم مسی و برنجی را در یک گلدان مسی بگذارید و بر روی میز پذیرایی یا دکور خود قرار داده و از دیدن آن لذت ببرید قیمت شاخه گل مسی از بستگی به طرح و وزن آن دارد استفاده از وسایل تزیینی مسی در دکوراسیون منزل جلوه زیبایی به خانه شما میدهد.

چنانچه از وسایل و ظروف مسی در آشپزخانه خود استفاده میکنید میتوانید برای تزیین روی اپن یا میز ناهارخوری از این شاخه گل مسی رومیزی اعلاء با مس خالص استفاده نمایید رنگ زیبای مسی این گل ها و درخشش آن خیره کننده است.

شاخه گل رز مسی یکی از زیباترین طرح های گل مسی است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440