خرید ضایعات مس

خرید ضایعات مس با قیمت مناسب: اگر قصد فروش هرگونه ضایعات مسی را دارید، کافی است همین امروز با شماره ۰۳۱۳۷۷۵۶۹۸۷ یا 09129356440 تماس بگیرید تا بتوانید ضایعات مسی خود را با قیمت بالا به فروش برسانید شرکت ما در فروش محصولات مسی فعالیت دارد.

خریدار ضایعات مس

انواع ضایعات مسی از قبیل ظروف مسی کهنه، کابل مفتولی مسی، ورق ضخیم مسی و ... توسط ما با قیمت بالا خریداری میشود قیمت انواع مس توسط کارشناسان ما بررسی میشود زیرا قیمت ضایعات مس به صورت روزانه حساب میشود مس کابلی اگه شما مس های کابلی و ضایعات مس کابلی را دارید ما آن را به قیمت خوب از شما خریداری می‌کنیم همچنین مس های مخابراتی نیز از شما با قیمت بسیار بالا و مناسب خریداری می‌کنیم، ضایعات آرمیچری و تمامی ضایعات مسی موجود توسط شرکت ما از تمامی افرادی که قصد فروش ضایعات مسی را دارند خریداری می‌شود.

خرید ضایعات مس

بسیاری از افراد و شرکتها ضایعات مس را با قیمت بسیار ارزان خریداری میکنند که غیر قانونی است پس بهتر است قبل از فروش مس از قیمت مصوب آن با جستجوی ایران ضایعات قیمت روز در اینترنت مطلع شوید همچنین قیمت خرید ضایعات را در شهر خود پیدا کنید، مانند قیمت ضایعات مس مشهد و قیمت ضایعات مس زنجان و به مرکز خرید و فروش ضایعات مراجعه نمایید، اما شرکت ما با قیمت بالا این ضایعات را از شما خریداری میکند.

مس قدرت رسانایی بسیار زیادی دارد که برای ساخت ظروف مناسب است همچنین برای انتقال انرژی الکتریکی بسیار استفاده میشود، از طرف دیگر مس نسبت به فلزات دیگر یک فلز گرانبها است و فروش آن به صرفه است زیرا مانند طلا با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا می کند به همین دلیل پس از خرید ضایعات مس، این ضایعات به کارخانجات و کارگاههای ذوب مس میرود و با فرایندهای ذوب مس مجدد آب میشود و به مواد اولیه مسی و آلیاژهای مختلف تبدیل میشود و در صنایع مختلف به کار میرود، امیدواریم با خرید ضایعات مس بتوانیم به تولیدات داخلی کشور و سالم نگهداشتن محیط زیست کمک کنیم، مهمترین محصولی که از ذوب مس بدست می اید سیم های مسی الکتریکی است که در ترانسفورماتورها و ژنراتورها خط انتقال برق استفاده میشود و حجم تولید بسیار زیادی دارد.

اگر هرگونه ضایعات مسی را دارید و قصد خرید ضایعات را با قیمت بسیار بالا و مناسب و قیمت روز آن ها را به فروش برسانید ما با قیمت بسیار بالا آن را از شما تهیه می‌کنیم کافی از همین امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید ضایعات مسی خود را با قیمت بالا به فروش برسانید.

 خرید ضایعات مس

در چند سال گذشته در کشور ما به دلیل ناکافی بودن منابع مس ثانویه و کمبود واردات بسیاری از تولید کنندگان به قراضه های مس یا ضایعات مس روی آورده اند به نوعی فعالان بازار ضایعات مس و واسطه ها تعیین کننده قیمت شدند و همین مساله سبب شد تا قیمت ضایعات مس در بازار افزایش پیدا کند و بالاتر از حد معمول شود، اما تولید کنندگان برای تامین نیاز راهی جز خرید ضایعات مس نداشتند هم اکنون به دلیل رسمی تر شناخته شدن قیمت آن ها تا حدودی کاهش پیدا کرده است.

بازیافت مس از ضایعات مسی به دو روش انجام میشود:

1-روش بازیافت برای استفاده مستقیم

در این روش ضایعات مس که خلوص بالایی دارد و دارای مشکل است یا زائده های برش کاری مجدد به کوره مرجوع میشود و نیازی به ذوب شدن ندارد و مورد استفاده مجدد قرار میگیرد.

2- روش ذوب و تصفیه مس

 در این روش ضایعات و قراضه های مس که خلوص کمتری دارد به کوره ذوب انتقال داده میشود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440