ظروف مسی برای سفره هفت سین باشکوه 99

در فصل بهار که همه ی طبیعت با روییدن شاخه و برگ جدید سردی زمستان را کنار می زنند. سفیدی طبیعت به سبزی تغییر می کند و طبیعت با رنگ تازه ای که به خود گرفته نو می شود. به فصل بهار اندکی بیشتر نمانده است.
به همین دلیل است که مردم کم کم خانه تکانی را آغاز کرده اند و در حال تدارک برای سفره هفت سین سال نو می روند.چه بسا بهتر است که اگر سفره هفت سین خوب و شیکی امسال می خواهید داشته باشید ، به سراغ ظروف مسی برای سفره هفت سین باشکوه سال 99 باشید.
این ظروف سنتی و شیک که در ایام بسیار دور استفاده میشده است و حال و هوای آن ایام را در حال حاضر دوباره تازه میکند. دلیل استفاده قدیمی ها از این ظروف ، بخاطر مفید بودن این ظروف برای بدن است.

ظروف مسی برای سفره هفت سین باشکوه 99
رشد مناسب بدن ، استفاده بهینه از آهن ، واکنش مناسب آنزیمی و نیز بهبود سلامت بافت های همبند مانند چشم و مو از فایده های ظروف مسی است . علاوه بر این موارد به مانع شدن از پیری زودرس و ایجاد انرژی دربدن مناسب و مفید است. می توانیم به مواردی از جمله تنظیم ریتم قلب و تیروئید اشاره کنیم و از مزایای دیگر به کاهش علائم مربوط به درد مفاصل و درمان سریع زخم ها و افزایش تشکیل گلبول های قرمز خون و کاهش کلسترول هم نام ببریم.
در رده بندی مواد معدنی ، سومین مواد معدنی که بسیار برای بدن انسان مفید است ، یون مس است. همانظور که می دانید ماده مس در بدن ساخته نمی شود و حتما باید از یک منبع خارج از بدن انسان آن را تامین کرد. در صورت تامین این ماده ، خیلی به سلامت بدن کمک خواهد کرد و باعث می شود که روند متابولیک طبیعی بدن در مورد اسیدهای آمینه و انواع ویتامین ها طی شود. این ماده مس توسط ماده ای بنام سرولوپلاسمین که نوعی پروتئین است در بدن حمل شود . توصیه بسیار شده که حتما در رژیم غذایی خود ، تامین یون مس را در نظر داشته باشید.
اما کمبود این یون به گفته محققین، انسان همیشه احساس خستگی مفرط و خواب آلوده بودن بهش دست خواهد داد. متاسفانه داروسازی ها از تولید یک عنصر خاص عاجر هستند بعنوان مثال برای کمبود آهن بدن که قرص آهن در داروخانه ها موجود است درواقع مولکول های آهن درون این قرص ها هست که برای بدن اثری ندارد.
البته این نکته حائز اهمیت است که یون مس در بدن در صورت افزایش غیر منطقی باعث مشکلاتی از قبیل بی خوابی و افسردگی و در کودکان اگر این اتفاق رخ دهد باعث بیش فعالی در حین آموزش آنها خواهد شد و اگر بیش از اندازه مس در بدن کاهش پیدا کند باعث بیماری های از قبیل تهی سازی و تخلیه اکسیژن در سلول ها می شود و کلسترول بدن hdl هم بصورت غیر منطقی کاهش پیدا می کند و در دیگر بیماری ها مشکلات پوستی و التهاب قوزک پا و کم خونی ، کاهش آنسفالین های عصب مغز و ایجاد اختلال در شنوایی را هم باید به عوارض افزایش و کاهش یون مس اضافه کنیم .

ظروف مسی برای سفره هفت سین باشکوه 99
بدیهی است که سال نو شمسی که از کهن ترین سال ها در بین سالهای دیگر مانند قمری و میلادی است . آداب و رسوم قدیم که بسیار خاص بوده اند ثبت جهانی شده است. بسیار بهتر است که برای بجا آوردن این عید باستانی این آداب را با تمام جزئیات آن حفظ و اجرا شود.
برخی از مردم بر این عقیده اند که برای برکت بخشیدن به زندگی مان ، باید تمام وسایل خانه ، پاکیزه و یا نو بشود که اگر در هفته های ابتدایی این کار صورت بگیرد خیلی بهتر است زیرا اینکار با خودش رزق روزی می آورد و برکت به زندگی می بخشد. ایرانیان باستان برای همین بوده که خانه تکانی را رکن اساسی سال نو می دانستن و تا به امروز آن اجرا می شده است .
برای رفتن به سال نو شمسی افراد با خریدن لباس نو ،آراستگی خاصی به خودشان می دهند البته نیازی به تجملات خاصی نیست و همین لباس نو کفایت می کند.
سفره ای که همیشه به یاد می ماند و جز خاطره های تک تک افراد هست و این سفره در خانه های بزرگ بسیارتجملاتی چیده می شود که نام آن سفره هفت سین است که چه بسا بهتر است در سال جدید 99 هرچه باشکوه تر با ظروف مسی تزئیین شود.
اگر این سفره مزین شده به ظروف مسی باشد با زییایی که به خود گرفته است می تواند تا اخر سیزده فروردین این زیبایی را به خانه خود ببخشید. آورده شده است که در قدیم الایام بزرگان فامیل که سفره هفت سین مزین شده به ظروف مسی که چینش می کردن ، مهمان های این بزرگان به دور این سفره هفت سین می نشستند و از خوراکی های سفره هفت سین تناول میکردند. در نهایت عیدی از بزرگان دریافت می کردند. اگر این سنت باستانی را شما اجرا می کنید از ظروف مسی آریا گالری برای سال 99 ، استفاده کنید که شکوه این سفره مثال زدنی خواهد شد.

ظروف مسی برای سفره هفت سین باشکوه 99
گوناگون بودن محصولات مسی طوری هست که هر استفاده کننده ای از ظروف مسی برای سال جدید 99، می تواند براساس تنوع خویش از این ظروف استفاده کند و چیدمان مثال زدنی را برای سفره هفت سین خود داشته باشد. خواص مس دیگر بر کسی پوشیده نیست که بسیار برای بدن انسان مفید است. اصطلاحی که امروزه خیلی در مردم رایج شده است گلدن رز است که در دکوراسیون های جدید از آن استفاده می کنند. گلدن رز که نوعی محصولی است که جنس آن از فلز تشکیل شده است و جز صنعت دستی محسوب می شود که از قدیم در ایران رواج داشته است که بسیار ارزشمند است . گلدن زر باعث میشود چیدمان سفره هفت سین شما یک حالت سلطنتی داشته باشد و از سفره های هفت سین دیگر متمایز گردد.
تمایز این ظروف و محصولات مسی به اندازه ای بالا است که می توانید به هر جور که متمایل بوده اید چینش سفره را بصورت فاخر داشته باشید. مزیتی که این ظروف مسی نسب به ظروف دیگر دارد این است که زیبایی خوراکی های که درون این ظروف گذاشته می شود دوچندان خواهد بود و رنگ های این مواد غذایی با رنگ سرخی ظروف مسی ، تصویری زیبایی به دلیل براق بودن دارد ؛ خشکبار و انواع شکلات را باشکوه تر نمایش داده می شود.
بعنوان مثال قرمز بودن سیب را در ظروف مسی که سرخی خاصی دارد تجسم کنید که چقدر سفره باشکوه تری خواهید داشت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440