اجاره خانه عید اصفهان

اجاره خانه در اصفهان برای عید

اگرشهر زیبای اصفهان را برای مسافرت انتخاب کرده اید برای رزرو سوئیت و رزرو آپارتمان مبله در اصفهان  و اجاره خانه عید اصفهان  به صورت اجاره  روزانه ، هفتگی و یا ماهانه  ، اجاره  ارزان ترین سوئیت های اصفهان  با امکانات مناسب رفاهی و دسترسی آسان به نقاط  گردشگری و مرکز شهر و مراکز تفریحی   با تلفن 37756987 -031  و 09129356440 تماس بگیرید. 
شرکت گردشگری شادان گشت با فراهم آوردن شرایطی بسیار مناسب جهت اسکان شما مسافران گرامی سفری همراه با آرامش و بدون دغدغه را برایتان رقم خواهد زد . 

 

 

اجاره خانه عید در اصفهان                                                                     

رزرو سوئیت در اصفهان

مسافران قبل از سفر به اصفهان معمولا به  دنبال اجاره خانه عید اصفهان ، اجاره سوئیت  ارزان در اصفهان ،  قیمت اجاره خانه در اصفهان نوروز،  اجاره آپارتمان مبله در اصفهان ، سوئیت یک شبه در اصفهان و مباحثی از این قبیل هستند تا بتوانند مکان مناسبی را از لحاظ  دسترسی به نقاط  مختلف  شهر و قیمت مناسب  جهت اقامت خود  در این شهر زیبا انتخاب کنند .       
اصفهان شهرهنری و تاریخی است که آثار تاریخی و مراکز گردشگری بسیاری دارد و همه ساله  در تعطیلات نوروزی پذیرای تعداد زیادی از مسافران و گردشگران می باشد.

مکان های تاریخی و گردشگری زیادی در اصفهان وجود دارد برای بازدید از این مکان ها چند راه ورودی پیشنهاد می شود :

اگر از سمت شمال اصفهان و تهران داخل شهر می شوید : از سمت کاوه مستقیم به میدان امام حسین ( دروازه دولت ) می رسید که در نزدیکی آن میدان نقش جهان یا همان میدان امام قرار دارد که شامل  چهلستون ، عالی قاپو ، مسجد امام و بازار سنتی اصفهان است .
 اگر از سمت میدان امام حسین وارد شوید به سی و سه پل و پاساژ ها و بازارها می رسید . برای خرید صنایع دستی کلیک کنید

اجاره خانه عید اصفهان

آثار تاریخی اصفهان 

شهر اصفهان ازنظر تاریخی قدمت زیادی دارد و بعد از تهران ومشهد سومین شهر پرجمعیت ایران می باشد. اصفهان در دوران سلجوقیان وصفویه گسترش زیادی پیدا کرد و بناها و آثار بسیاری در آن ساخته شد ، به همین دلیل شهر اصفهان انتخاب مناسبی برای گردشگری می باشد و اجاره خانه عید اصفهان یکی از مسائلی است که در این ایام مطرح می شود .

اجاره خانه عید اصفهان

معماری شهر اصفهان

 معماری شهراصفهان به سه دوره ی قبل اسلام و بعد از اسلام و معاصر طبقه بندی می شود . قبل از اسلام آتشکده هایی در شهر اصفهان دایر شده و بعد از اسلام خصوصا در زمان حکومت سلجوقیان و صفویان معماری اسلامی در شهراصفهان به شهرت جهانی رسید.
همین موضوع سبب شد از سراسر جهان برای بازدید وگردش از این مناطق به ایران سفر کنند. شما عزیزان هم چنانچه  قصد سفر به اصفهان ومشتاق به بازدید ازاین شهر هستید میتوانید با اجاره خانه عید اصفهان  ، رزرو سوییت در اصفهان و اسکان موقت هزینه کمتری را برای اقامتتان بپردازید.

 

اجاره خانه عید اصفهان

 سوغات وصنایع دستی اصفهان

شهر اصفهان ازلحاظ  صنایع دستی وسوغات نیز با انواع گز وشیرینی یکی از پر ره آورد ترین شهر های ایران محسوب می شود . معروفترین سوغات اصفهان گز می باشد که به نقل از گذشتگان  گز اصفهان قدمتی 500 ساله دارد و در سراسر جهان گز اصفهان شهرت دارد.
جهت خرید آنلاین صنایع دستی اصفهان از جمله ظروف مسی کلیک کنید .
شما عزیزان نیز اگر قصد سفر به اصفهان برای چشیدن مزه گزو شیرینی اصفهان را دارین میتوانید با اجاره سوئیت و آپارتمان اصفهان و اجاره خانه عید اصفهان  که برایتان تدارک دیده ایم هزینه ی کمتری برای اقامت در اصفهان بپردازید . 

اجاره خانه عید اصفهان

آب و هوای اصفهان چگونه است ؟

اصفهان از نظرآب و هوایی موقعیت تقریبا خشکی را دارا می باشد و درکنارزاینده رود گسترش یافته ، شهر اصفهان برای سفربه خصوص در ایام تعطیلات نوروزی گزینه مناسبی  است و در این ایام آب و هوای خوبی دارد .   می توانید برای اطلاع از اجاره خانه عید اصفهان ، اجاره سوئیت ارزان در اصفهان ، اجاره خانه مجردی در اصفهان  با ما تماس بگیرید.                                                                                                              

قیمت اجاره خانه اصفهان

هتل های اصفهان در ایام عید نوروز به شدت شلوغ هستند و هزینه ی اقامت در آنها نیزبالاتر می رود ، شما مسافرین عزیز اگر به دنبال اجاره خانه عید اصفهان و اسکان موقت در آپارتمان و سوییت در اصفهان با قیمتی مناسب هستید با شماره های 37756987-031 و09129356440 تماس بگیرید .
شرکت گردشگری شادان گشت شرایطی را فراهم کرده که اگر به دنبال اجاره خانه دو روزه در اصفهان و یا 
سوئیت یک شبه در اصفهان نیز هستید می توانید با قیمت مناسب رزرو و اسکان کنید .

مکان های گردشگری اصفهان 

با آریالیدر قدم به نصف جهان بگذارید  و با مکان های گردشگری آن آشنا شوید :

 

1- کاخ چهلستون

یکی از مکان های  تاریخی اصفهان کاخ چهلستون است که مساحتش ۶۷۰۰۰ متر مربع است . کاخ چهلستون در میان باغ زیبایی  قرار دارد و هسته ی اولیه ی کاخ کوشکی است که شاه عباس اول، بنا نمود و در سلطنت شاه عباس دوم ، تغییراتی  در شکل کلی آن انجام شد ، به این صورت که تالار 20 ستون ، تالار آینه ، دو اتاق بزرگ تالار آینه، ایوان هایی در دو طرف سالن پادشاهی ، حوض بزرگی در مقابل تالار با تمام تزیینات آینه کاری  و نقاشی و کاشی کاری سقف ها و دیوارها به آن اضافه شد .
کاخ چهلستون در سال 1310 در فهرست آثار ملی قرار گرفت .

گردشگری اصفهان

۲- کاخ هشت بهشت

کاخ هشت‌ بهشت یکی دیگر از کاخ های تاریخی اصفهان است که  به سبک معماری اصفهانی در دوران حکومت شاه سلیمان صفوی در دو طبقه ، در باغ  بزرگی ساخته شد . کاخ هشت بهشت  از زیباترین کاخ ها ی اصفهان است . کاخ هشت بهشت از نمونه های کم نظیر معماری ایرانی در دوره ی صفویان است و به گفته برخی از تاریخ شناسان ، این کاخ  برای هشت سوگلی حرم شاه در نظر گرفته شده بود . 

دیدنی های شهر اصفهان

از ویژگی های قابل توجه کاخ  یکپارچگی فضاهای آن است  که در عین گوناگونی و تنوع فضاها  در میان آنها وحدت به چشم می خورد . سقف پوشیده از آینه کاری و مقرنس های گچی 
از دیدنی ترین قسمت های کاخ به شمار می روند. این عمارت در سال 1313 در فهرست آثار ملی ایران ثبت شد .

۳- عمارت عالی قاپو

عالی قاپو از مهم ترين شاهکارهای معماری  قرن يازدهم هجری است. با توجه به منابع تاریخی ، عالی قاپو نقش دروازه مرکزی  را برای قصرهای دوران صفی در محدوده ميدان امام ایفا کرده و این میدان را به دولت خانه و عماراتی مانند تالار طویله ، تالار تيموری، تالار سرپوشيده و جبه خانه  و کاخ چهلستون مربوط می ساخته است .
عالی قاپو در دوره شاه عباس اول ساخته شد  و در دوره های بعد، تغیيراتی در آن انجام گرفت. با وجود آسیب هایی که  به این بنا در طول تاریخ  وارد شده ولی هنوز هم می توان شاهکارهایی از نقاشی های  عصر صفویه  را در این بنا لمس کرد .
عالی قاپو به معنای درگاه بلند یا سر در بلند است ای اثر در سال 1310 در فهرست آثار ملی ثبت شد ه است .

گردشگری اصفهان

۴- توحیدخانه

توحید خانه در پشت عالی قاپو قرار دارد و مربوط  به دوران صفویان است . و در گذشته به عنوان  زندان کاخ  یا مطبخ  مورد استفاده قرار می گرفته. تاریخ شناسان معتقدند  که توحید خانه  در دوران شاه عباس اول محلی برای تجمع صوفیان بوده  و محل دور هم جمع شدن آنها در شب های جمعه بود.
توحید خانه مکان مقدسی بود که هیچ کس با سلاح در آنجا وارد نمی شد . در دوران پهلوی توحید خانه به زندان تبدیل شد .

۵- سر در قیصریه

یکی از سازه های  دوارن  صفویه در ورودی اصلی بازار اصفهان سردر قیصریه شناخته می شود. این بنا در گذشته ۳ طبقه داشت اما امروزه  دو طبقه از آن باقی مانده است. نقارخانه در طبقه ی تخریب شده  قرار داشت  . سردر قیصریه  در سال 1310 به عنوان اثر ملی به ثبت رسیده است .

اجاره خانه در اصفهان

۶-  میدان نقش جهان 

میدان امام یا نقش جهان، میدانی مستطیل شکل که در مرکز اصفهان قرار دارد و به عنوان یکی از مجموعه های مهم  درشهر اصفهان شناخته می شود . میدان نقش جهان در دوران صفویه  و در باغ نقش جهان ایجاد شد و در دوران صفویان  از رونق زیادی برخوردار بود اما در دوره های بعد دچار رکود شد .

 

در چهار طرف میدان نقش جهان  بناهای تاریخی وجود دارد ؛ بناهایی مثل عالی‌قاپو، مسجد شیخ لطف الله ، مسجد شاه ، و سردر قیصریه. علاوه بر این ، دور میدان ۲۰۰ مغازه ی دو طبقه وجود دارد که در آنها صنایع دستی و سوغات  به فروش می رسد.
میدان نقش جهان در سال 1313 در فهرست آثار ملی کشورمان به ثبت رسیده است .

قیمت اجاره خانه اصفهان

۷- آتشگاه

آتشگاه تپه ای تاریخی از جنس سنگ‌های رسوبی است که قدمت آن تاریخی است و بنای آتشکده ای را از زمان  ساسانیان بر فراز خود جای داده. نام اصیل بنا مِهربین می باشد که امروزه با نام  کوهِ آتشگاه از مشهور است .
سازه ی کهن آتشگاه در ۱۱ آذر ۱۳۳۰  در فهرست آثار ملی کشورمان  ثبت شده است.

 

برای آشنایی بیشتربا مکان های گردشگری اصفهان کلیک کنید .

اجاره خانه عید اصفهان

لینک های مرتبط :

قیمت صنایع دستی در اصفهان

قیمت ظروف مسی اصفهان

قیمت میناکاری اصفهان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440