خرید بلیط هواپیما اصفهان به تهران

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران

فاصله هوایی اصفهان تا تهران حدود 338 کیلومتر است، البته فاصله زمینی اصفهان تا تهران بیشتر است. برای پرواز از اصفهان به مقصد تهران مدت زمان حدود 55 دقیقه راه سپری خواهد شد. این مدت زمان با توجه به شرایط آب و هوایی ممکن است تغییر کند. قیمت بلیط هواپیمایی از اصفهان به تهران مبلغ 94300 تومان است. و این مبلغ  برای کودکان زیر 12 سال هم تخفیفاتی دارد، بلیط این پرواز را هم می توان به صورت آنلاین خریداری نمود که تهیه آن خیلی راحتتر است. اکثر افرادی که به تهران مسافرت می کند اکثرا به قصد انجام کارهای اداری و یا تجاری و یا مراجعه به مراکز درمانی پیشرفته به این شهر سفر می کنند که با در نظر گرفتن این موضوع برای آنها وقت بسیار ارزشمند است و سفر با هواپیما می تواند بهترین گزینه باشد. چون در کنار کوتاه شدن مدت سفر نسبت به سفر زمینی، از خستگی راه هم خبری نیست و با انرژی بیشتر و بدون هیچ گونه استرسی می توانند برای انجام کارهای خود راهی شوند. 

 

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان تهران کلیک کنید .

مترو فرودگاه

 

فرودگاه بین المللی تهران:

فرودگاه تهران یکی از بزرگترین و مجهزترین فرودگاه های کشور است که تجهیزات آن از نظر استانداردهای جهانی در حد بهترین تجهیزات است. فرودگاه این شهر روزانه شاهد پروازهای متعدد اخلی و خارجی است. اکثر پروازهای خارجی به فرودگاه بین الملی تهران است.حتی گردشگرانی که از سایر کشورهای دیگر برای بازدید از شهرهای دیگر به ایران می آیند اکثراً پروازها به تهران است. چون برخی از شهرهای ایران فرودگاه های فعال ندارند و یا در روزهای مشخصی پرواز دارند و یا کلا از کشورهای اروپایی و آمریکایی و ..... پروازی ندارند و بنابراین فرودگاه تهران پذیرای اکثر پروازهای خارجی است. این فرودگاه به لیل ازدیاد پروازهایی که دارد امکانات رفاهی زیادی جهت مسافران در نظر گرفته شده است از قبیل تجهیزات آتشفشانی، تجهیزات پزشکی و امدادی، امکانات امنیتی و انتظامی، رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، سرویس بهاشتی و ... فرودگاه بین المللی تهران همچنین دارای سرویس حمل و نقل شهری جهت رفاه مسافران می باشد.

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد نام یکی دیگراز فرودگاه‌های شهر تهران است که در سال ۱۳۱۷ ساخته شده ‌است. فرودگاه مهرآباد در غرب تهران واقع شده و نام خود را از روستای مهرآباد که در زمان های گذشته در آن منطقه بوده گرفته است.
 فرودگاه بین المللی مهرآباد 6 ترمینال دارد. ترمینال 1 و 2 جهت ورود و خروج پروازهای خارجی است و همچنین ترمینال 1محل پروازهای خروجی حج عمره است ، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) برای ورود و خروج حج تمتع وهمینطور ورودی حج عمره است. خروجی مسافران پروازهای داخلی از ترمینال 4 و ترمینال 6 ورودی پروازهای داخلی است.
فرودگاه مهرآباد 3پارکینگ طبقاتی با محوطه های رو باز در اطراف آنها دارد که ظرفیت بیش از 3000 خودرو را دارد .

پارکینگ ترمینال های حجاج ظرفیت حدود 750 خودرو را دارد . محل  پارکینگ های طبقاتی در مقابل ترمینال 1و2و4 است و پارکینگ حجاج  درمقابل ترمینال 5 است. شرکتهای هواپیمایی که در فرودگاه مهرآباد فعالند عبارتند از: کیش ایر، ماهان ، هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران، آسمان، ایران ایرتور، شرکت هواپیمائی نفت، قشم ایر، زاگرس ، اترک ،تابان ،معراج ،شاهین ،آتا ، سهند ، کاسپین ، سپاهان . 

فرودگاههای تهران

تهران

تهران شهری مدرن و پرجمعیت است و چون پایتخت ایران است اکثر امکانات رفاهی و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی، نمایندگی¬های وسایل الکترونیکی، تولیدی ها وسایل و لوازم و کارخانجات خودروسازی و داروسازی و  .... در این شهر قرار دارد. آب و هوای این شهر گرم و معتدل است، یعنی بهترین نوع آب و هوا را دارد اگر آلودگی های این شهر کم شود. تهران مانند اکثر شهرهای ایران چهار فصل سال را تجربه می کنند .تهران ترکیبی از تمدن تاریخی و امروزی است. اکثر بناهای تاریخی و کهن مربوط به این شهر در دل شلوغی و عمارت های مجلل و سر به فلک کشیده گم شده است و کمتر کسی از آنها یاد می کند. گردشگرانی که به تهران به هدف بازدید از جاذبه های این شهر سفر می کنند راز این شهر بزرگ را کشف خواهند کرد و از میان آن همه شلوغی و زرق و برق زیبایی های واقعی این شهر را خواهند یافت. تهران در کنار وزارت خانه و سفارتخانه ها و مجلس و سایر ساختمان های اداری و سیاسی دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که شاید گردشگران خارجی بهتراز سایر مسافران آنها را درک کرده باشند. بازدید از جاذبه های این شهر خالی از لطف نیست. در زیر به برخی از آنها اشاره ای می کنیم.

 

تهران

 

سورتمه تهران

این جاذبه های گرشگری در میدان تجریش خیابان دربند خیابان اسداللهی قرار دارد. این جاذبه گردشگری دارای فضایی دل انگیز و چشم انداز بسیار زیبایی است که گردشگران را به سوی خود جلب می کنند. در این مجموعه علاوه بر امکانات رفاهی و جاذبه های گرشگری زیادی که دارد، که در این امکانات تفریحی نکات ایمنی و امنیتی و استانداردها رعایت شده است. امکانات این مجموعه شامل آبشاری که 20متر ارتفاع دارد، آلاچیق خانوادگی، زمین بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری، فضای سبز بسیار زیبا و وسیع و کافی شاپ و ..... ساعات کاری این مجموعه همه روزه از ساعت 10صبح تا 22 می باشد. بهای بلیط این مجموعه در روزهای شنبه تا چهارشنبه 7000 تومان است و بهای بلیط در روزهای پنج شنبه وو جمعه 9000 تومان است.

 

بوستان نوروز

این بوستان در قسمت بزرگراه شهید مدرس در اراضی عباس آباد ساخته شده است. این بوستان در 12 فرودین افتتاح شده است و در این بوستان دریاچه ای قرار دارد که شبیه به دریای خزر ساخته شه است و مساحت آن 12 هزار متر مربع است. در این بوستان قسمتی در نظر گرفته شده است که کشورهای دیگر می توانند آداب و رسوم کشور خود که  مربوط به نوروز است را در آنجا به معرض نمایش قرار دهند. در این بوستان به جهت رفاه حال گردشگران و بازدیدکنندگان باغ گل، اسکیت پارک، آسمان نما، پارک دوستدار کودک و مسیرهای کالسکه و دوچرخه رو طراحی و ساخته شده است.

 

باغ پر‌‌ندگان

باغ پرندگان تهران بزرگترین باغ پرندگان کشور است که در دو فاز و در شمال شرق تهران ساخته شده است. در پار جنگلی لویزان حدود 22 هکتار به منظور ساخت باغ پرندگان اختصاص داده شده است. در این باغ انواع گونه های پرندگان دشت چر، پرندگان مناطق گرمسیری، پرندگان ابزی و .... وجود دارد. تنوع گونه های پرندگان این باغ بی نظیر و پر تعداد است. و محیطی که به پرندگان اختصای داده شده بسیار زیبا است و گردشگران را در محیطی بسیار سبیه به محیط زندگی همین پرندگان قرار می دهد. زیبایی ها و محیط این پارک برای گرشگران جذاب و جالب است. از طرفی مسیر دست یابی به این مجموعه برای گردشگران بسیار سهل و آسان است. این مجموعه دارای امکانات کامل رفاهی و تفریحی نظیر جمله فضاهای تفریحی، ورزشی و رستوران و کافی‌شاپ. همچنین این مجموعه دارای آلاچیق، رستورات، برکه و آبشار، کتابخانه، نمازخانه، اورژانس، آتش‌نشانی و مسیر ویژه کالسکه می باشد. در این باغ به منظور حفظ سلامت پرندگان فضایی را جهت قرنطینه پرندگان بیمار یا مشکوک به بیماری اختصاص داده اند و نکات بهداشتی و ایمنی را در آن رعایت می کنند و جای هیچ نگرانی برای گردشگران و کودکانشان وجود ندارد. در این باغ در مجموع 180 هزار پرنده در معرض دید گردشگران قرار دارد.

تهران باغ پرندگان

بوستان مینیاتوری

در این بوستان که در خرداد ماه سال 1392 افتتاح شد، مجموعه ای از جاذبه های تاریخی و گردشگری ایران در ابعاد کوچک و در قالب ماکت ساخته شده است و در معرض دید عموم قرار گرفته شده است. مساحت این باغ حدود سه هکتار است. طراحی این بوستان ترکیبی از معماری باغ های ایرانی و استانداردهای مربوط به پارک های مینیاتوری است. جهت های قرار گرفتن ماکت ها برگرفته از جهت های جغرافیایی ایران است به عنوان نمونه دریاچه خزر در شمال بوستان و دریای خلیج فارس در جنوب بوستان قرار دارد. از جملا آثاری که در قالب مینیاتوی در این پارک طراحی و ساخته شده اند می توان به تخت جمشید، چغازنبیل، میدان نقش جهان اصفهان، پاسارگاد، تخت سلیمان، گنبد سلطانیه، ارگ بم، کلیساهای ارامنه، کوه کتیبه بیستون، مجموعه شیخ صفی-الدین اردبیلی، بازار تبریز و آبشارهای شوشتر اشاره کرد. و آثار دیگری که در حال ساخته شدن هستند عبارت است از مینیاتوری گنبد قابوس، مسجد جامع اصفهان، کاخ گلستان و روستای دستکند میمند کرمان و دیگر باغ‌های نه گانه ایرانی . در اطراف آثار و بناهای مربوط به ایران گونه های گیاهی هر منطقه نیز وجود دارد به عنوان نمونه در اطراف رشته کوه های زاگرس و البرز گونه-های گیاهی مربوط به این مناطق وجود دارد. این بوستان در نوع خود بی نظیر است و به گردشگران پیشنهاد می شود حتما از آن دیدن فرمایند. در این بوستان همچنین سایر امکانات رفاهی و فرهنگی نظیر کتابخانه، فروشگاه محصولات فرهنگی، چایخانه، مونیتورینگ، سرویس‌بهداشتی و… نیز وجو دارد

 

آبشار تهران

آبشار تهران یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است که به منظور ارتباط بین طبیعت و انسان ساخته شده است. این آبشار در واقع بع منظور جلوگیری از تخریب هر چه بیشتر طبیعت درست شده است و یکی از بزرگترین جاذبه های تهران است که فضای بسیار زیبایی دارد و پارکینگ وسیعی در آن به منظور رفاه حال افراد در نظر گرفته شده است. مسیر دستیابی به این آبشار بسیار راحت است و از بزرگراه همت تابلوهای جهت راهنمایی گردشگران وجو دارد. این آبشار طوری ساخته شده است که به نمونه ای طبیعی آن نزدیک باشد و توجه گردشگران را به خود جلب کند. در طراحی این آبشار سعی شده است که از گونه های گیاهی استفاده شود که با طبیعت آبشار و منطقه سازگار باشد. فضا سازی اطراف آبشر بسیار جذاب است و در این منطقه امکانات رفاهی جهت استراحت و بازدیدگردشگران در نظر گرفته شده است از آلاچیق های زیبایی که بر روی صخره ها گرفته تا امکانات رفاهی نظیر سرویس بهداشتی، رستوران، کافی شاپ و .....  این منطقه دارای امنیت است و گردشگران با خیالی آسوده می توانند از آنجا دیدن کنند و ساعت ها وقت خود را در آن سپری کنند و از فضای زیبای این آبشار لذت ببرند.

مکان های گردشگری تهران

باغ ایرانی

این باغ در محدوده شهرداری منطقه 3 تهران در خیابان شیخ بهایی ساخته شده است. مساحت این باغ حدود 4/3 هکتار است و در طراحی باغ معماری و طراحی باغ های ایرانی به چشم می خورد. بیشترین محدوده این باغ را فضای سبز تشکیل داده است که در آن گونه های گیاهی نظیر قبیل برگ نو، برگ بو، زرشک، شیر خشت، مورد، پیراکانتا، انواع رز و نسترن و بوته های فصلی و دایمی به چشم می خورد. در این پارک امکانات رفاهی نظیر رستوران، چایخانه، کتابخانه، نمازخانه، سرویس بهداشتی ، زمین بازی کودکان و محوطه وسایل ورزشی بزرگسالان، زمین ورزشی روباز و حتی سرویس بهداشتی ویژه معلولین هم وجود دارد. با توجه به اینکه الگوی این باغ برگرفته از باغ های ایرانی است، فضای آن برای گردشگران خسته کننده و یکنواخت نیست.

 

باغ موزه قصر

باغ موزه زندان قصر در خیابان شریعتی خیابان پلیس قرار دارد که برای بازدید از آن می توانید همه روزه از ساعت 9 الی 13 برای بازدیدهای گروهی و سازمانی و ساعت 14 الی 21 برای سایر عموم مراجعه فرماید.
دریاچه چیتگر
این دریاچه که به صورت مصنوعی ساخته شده است در شمال غرب تهران قرار دارد. در اطراف این دریاچه سایر امکانات رفاهی نظیر محوطه بازی کودکان، فضای سبز و ... نیز وجود دارد.

دریاچه شهدای خلیج فارس

این مجموعه بزرگترین جاذبه گردشگری و تفریحی تهران است که وسعت آن حدود 250 هکتار است. این مجموعه یکی از بی-نظیرترین مجموعه های تفریحی در نوع خود در منطقه خاورمیانه است. بازدید از آن را به گردشگران توصیه می کنیم چون تجربه¬ای متفاوت است.

دریاچه شهدای تهران

کارتینگ بین المللی پرند

وسعت این مجموعه حدود 21 هکتار است. در واقع این مجموعه اولین مجموعه تفریحات ورزشی و موتوری خانواده است که در ایران ساخته شده است. در این مجموعه امکان برگزاری مسابقات بین المللی هم وجود دارد. محل کارتینگ بین المللی پرند در اتوبان ساه شهر جدید پرند روبروی دانشگاه آزاد می باشد و بازدید از آن به گردشگرانی که دنبال هیجان هستند توصیه می شود.
باشگاه موتورهای صحرانوردی ( ATV)
این باشگاه تنها باشگاه مربوطه به موتورهای صحرانوردی که در ایران ساخته شده است و به افراد پر هیجان و گردشگرانی که دنبال تفریحی متفاوت هستند بازدید از آن توصیه می شود.

 

کارتینگ بین المللی پرند تهران

 

 

سایر جاذبه های گردشگری تهران شامل موارد زیر است که فقط از آنها نام برده می شود.
کاخ موزه نیاوران، برج آزادی، موزه حیات وحش و طبیعت دارآباد، کاخ موزه‌های سعدآباد، موزه تماشاگه زمان، دارالفنون، ، موزه آبگینه و سفالینه‌های ایران، موزه ملی ایران، سر در باغ ملی، موزه فرش ایران و کاخ موزه گلستان. و سایر جاذبه های مربوط به شهر تهران شامل برج میلاد، پل طبیعت و انواع و اقسام پاساژهای مدرن و لوکس و خرید صنایع دستی ، دریاچه خلیج فارس، بوستان آب و آتش و بام تهران .

هتل های تهران

 

هتل های تهران

 

 

 

هتل استقلال تهران
از هتل های 5 ستاره شهر تهران است که در خیابان ولیعصر تقاطع بزرگراه شهید چمران قرار دارد و هزینه رزرو این هتل برای هر نفر در هر شب مبلغ 575000 تومان می باشد.
تلفن: ۴۴۶۹۸۶۱۰-021

 

هتل پارسیان انقلاب تهران
از هتل های 4 ستاره تهران است که در - خیابان طالقانی  بین حافظ و ولیعصر قرار دارد و هزینه رزرو این هتل برای هر نفر در هر شب به مبلغ 425000 تومان می باشد.
تلفن: ۴۴۶۹۸۶۱۰-021

هتل پامچال تهران
از هتل های 3 ستاره تهران است که آدرس آن خیابان مفتح جنوبی بعد از تقاطع سمیه - کوچه ثاقب- پلاک 22 می باشد و هزینه رزرو این هتل در هر شب برای هر نفر مبلغ 263000 تومان است.
تلفن: ۴۴۶۹۸۶۱۰-021

هتل پاسارگاد تهران
از هتل های 2 ستاره تهران است و در خیابان جمهوری خیابان جمالزاده جنوبی - پلاک 61 قرار دارد. قیمت رزرو این هتل در هر شب مبلغ 210000 تومان است
تلفن: ۴۴۶۹۸۶۱۰-021

هتل حافظ تهران
از هتل های تک ستاره تهران است و در میدان امام خمینی، فردوسی جنوبی، کوچه ی بانک ، شماره 18 قرار دارد و هزینه رزرو این هتل مبلغ 141000 تومان است.
تلفن: ۴۴۶۹۸۶۱۰-021

 لینک های مرتبط : 
خرید صنایع دستی اصفهان در تهران

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440