خرید بلیط هواپیما ماهان

 شرکت هواپیمایی ماهان با داشتن تکنولوژی روز و مجهزترین ساختمان‏های کترینگ در منطقه همواره سعی داره که بهترین سرویس غذایی رو جهت آرامش و رفاه مسافران داشته باشه, مسافرین در کلاس تجاری، میزبانی منحصر به فردی را با ارائه سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی رو تجربه میکنن.
 در کلیه پرواز های هواپیمایی ماهان (داخلی و خارجی)، قوانین تغییر تاریخ، کنسلی بلیط و حداکثر بار مجاز با توجه به کلاس نرخی متغیر است و برای اطلاع از قوانین مذکور بعد از جستجو و انتخاب پرواز به قسمت "قوانین تغییر و کنسلی بلیت" در جدول تفکیک قیمت لازمه که توجه شه. شرکت شادان گشت آریا امکان خرید حضوری و یا اینترنتی بلیط هواپیما رو فراهم کرده .
مسافر مجاز به حمل بار همراه و غیر همراه، به میزان مندرج در بلیط بوده و حمل هر گونه بار با وزن مازاد، در صورت امکان حمل به تشخیص شرکت هواپیمایی، با پرداخت هزینه اضافه بار و بر طبق شرایط و رویه های جاری شرکت هواپیمایی صورت می گیرد.
برای خرید بلیط اینترنتی هواپیمایی ماهان کلیک کنید .

تاریخچه هواپیمایی ماهان

این شرکت هواپیمایی به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی خصوصی در سال1371 فعالیت خودش رو شروع کرد. در سال 1376 فعالیتهای پروازی این شرکت در عرصه ی حمل و نقل بار با دو فروند هواپیمای ایلوشین آغاز به کار کرد و اولین پروازهای خارجی شرکت به صورت دو بار در هفته از تهران به دوبی از سال 1377 شروع شد. موسسه‌ی خیریه‌ی مولی‌الموحدین  سهامدار اصلی این شرکت هواپیمایی می باشد. پروازهای داخلی ماهان در سال های اولیه، محدود به مسیرهای کرمان و مشهد بود و پروازهای خارجی ماهان هم به مسیر مشهد به دمشق خلاصه می‌شد.

 

بلیط هواپیمای ماهان

راه های ارتباط با واحد امور مشتریان ماهان ایر:

تلفن ماهان ایر:  

48380 داخلی 5
ایمیل ماهان ایر:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
نمابر ماهان ایر:

48382050

 

مسیرهای پرواز ماهان در حال حاضر

پروازهای این شرکت به مقاصد داخلی
-    پروازهای ماهان از تهران به مقاصد: مشهد، کرمان، اهواز، ایرانشهر، بندرعباس، بیرجند، خرم آباد، زابل، زاهدان، ساری، سنندج، سیرجان، شیراز، قشم، کرمانشاه و رفسنجان.
-    پروازهای ماهان از ساری به مقاصد: مشهد و تهران.
-    پروازهای ماهان از قشم به مقاصد: تهران، اصفهان و کرمان.
-    پروازهای ماهان از کرمان به مقاصد: تهران و مشهد.
-    پروازهای ماهان از مشهد به مقاصد: تهران، ساری، کرمان، اهواز، بندرعباس، اصفهان، زنجان و کیش.
-    پروازهای ماهان از بندرعباس به مقاصد: مشهد، تهران و تبریز.

 

پروازهای این شرکت به مقاصد خارجی

-    پروازهای ماهان از تهران به مقاصد: دبی، دوسلدورف، بانکوک، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوالالامپور، آلماتی، نجف، کابل، گوانگجو، کویت، میلان، مسکو، وارنا، سنت پترزبورگ و جده.
-    پروازهای ماهان از دبی به مقاصد: تهران، قشم، لار و مشهد.
-    پروازهای ماهان از کویت به مقاصد: تهران، شیراز و مشهد.
-    پروازهای ماهان از مشهد به مقاصد: دبی، نجف، کویت، جده، دمام، استانبول، دمشق و بیروت.

 

برنامه پروازهای خارجی ماهان ایر، قیمت، روزها و ساعات پرواز

 روزها و ساعات پرواز در فصل های مختلف کمی تفاوت دارد ولی ساعت های بروازهای بع طور کلی مانند جدول های زیر است .

 

پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر 

پرواز های رفت: پروازهای روزانه از تهران به استانبول ترکیه درساعت های مختلف از تمامی ایام هفته  از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه انجام میشه که مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه است
پروازهای برگشت: پروازهای روزانه از استانبول ترکیه به تهران در تمامی روزهای هفته و در ساعات مختلف فرودگاه استانبول ترکیه به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

 پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پرواز های رفت:  هفته ای 5 پرواز از تهران به آنکارا در روز های یک شنبه، دو شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 7:20 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آنکارا ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.

 

پروازهای برگشت: هفته ای 5 پرواز از آنکارا به تهران در روز یک شنبه، دو شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 11:00 قبل از ظهر فرودگاه فرودگاه آنکارا ترکیه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

پروازهای مستقیم ماهان تهران دهلی تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به دهلی در روز های شنبه، سه شنبه و جمعه در ساعت 19:05 بعداز ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دهلی نو انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از دهلی به تهران در روز های یک شنبه، چهارشنبه و شنبه و در ساعت 02:10 قبل از ظهر از فرودگاه دهلی هندوستان به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم ماهان تهران آلماتی تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 2 پرواز از تهران به آلماتی در روز های سه شنبه، شنبه و در ساعت 06:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آلماتی قزاقستان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 2 پرواز از آلماتی به تهران در روز های سه شنبه، شنبه و در ساعت 13:05 بعد از ظهر از فرودگاه آلماتی به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران کوالالامپور مالزی تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروازهای رفت: هفته ای 4 پرواز از تهران به کوالالامپور در روز های یک شنبه، دوشنبه، و چهارشنبه و جمعه در ساعت 22:30 بعداز ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کوالالامپور مالزی انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 2 پرواز از کوالالامپور به تهران در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 23:15 بعداز ظهر از فرودگاه کوالالامپور به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم ماهان تهران گوانگژو تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به گوانگجو در روز های یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 19:55 بعداز ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه گوانگژو  انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از گوانگژو به تهران در روز های دوشنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 23:30 بعد از ظهر از فرودگاه گوانگجو به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 5 پرواز از تهران به شانگهای در روز های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه و در ساعت 19:45 از  فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه شانگهای چین انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 5 پرواز از شانگهای به تهران در روز های شنبه، یکشنبه، دوشنبه، و سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و در ساعت 23:00 از فرودگاه پودانگ شانگهای به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 4 پرواز از تهران به پکن در روز های یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 20:00 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه پکن ( بیجینگ ) چین انجام می شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 4 پرواز از پکن به تهران در روز های یک شنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 00:15 از فرودگاه پکن به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه می باشد.

ماهان ایر

پروازهای مستقیم تهران بانکوک تایلند تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروازهای رفت: هفته ای 5 پرواز از تهران به بانکوک در روز های یک شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 22:10 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بانکوک تایلند انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 15 دقیقه می باشد.

 

پروازهای برگشت: هفته ای 5 پرواز از بانکوک به تهران در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 21:30 از فرودگاه بانکوک به امام خمینی نهران انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 15 دقیقه می باشد.

پروازهای مستقیم تهران کابل افغانستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به کابل در روز های شنبه، سه شنبه، پنج شنبه و در ساعت 08:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کابل افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از کابل به تهران در روز های  شنبه، سه شنبه، پنج شنبه و در ساعت 12:15 بعد از ظهر از  فرودگاه کابل افغانستان به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سوچی تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به سوچی در روز های دوشنبه، سه شنبه و جمعه و در ساعت 06:00 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سوچی روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از سوچی به تهران در روز های دوشنبه، سه شنبه و جمعه و در ساعت 14:30 از فرودگاه سوچی به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 10 دقیقه می باشد.

 

حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران سنتپترزبورگ تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 4 پرواز از تهران به سنت پترزبورگ در روز های شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 07:15 قبل از ظهراز فرودگاه امام خمینی به فرودگاه سنت پترزبورگ روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 4 پرواز از سنت پترزبورگ به تهران در روز های شنبه، یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:30از فرودگاه سنت پترزبورگ به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت

 

پروازهای مستقیم تهران مسکو- از روسیه به مقصد تهران توسط هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: در هفته چهار پرواز از تهران به مقصد مسکو در روز های شنبه، یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه و در ساعت 08:45 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 4 پرواز از مسکو به تهران در روز های شنبه، یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه و ساعت 12:10 بعد از ظهر از فرودگاه مسکو به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران بوسیه ماهان ایر

پروازهای رفت:در هفته دو پرواز از تهران به میلان در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 10:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه میلان ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 2 پرواز از میلان به تهران در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:00 از فرودگاه فرودگاه میلان ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروازهای رفت: هفته ای 4 پرواز از تهران به دوسلدورف در روز های شنبه، یک شنبه، چهارشنبه و در ساعت 07:20 ز فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دوسلدورف آلمان انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 4 پرواز از دوسلدورف به تهران در روز های شنبه، یک شنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 11:45 بعد از ظهر از فرودگاه دوسلدورف به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 20 دقیقه می باشد.

 

بلیط هواپیمایی ماهان

 

پروازهای مستقیم ماهان تهران مونیخ تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به مونیخ در روز های یک شنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعت 09:25 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مونیخ انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از مونیخ به تهران در روز های یک شنبه، چهارشنبه و جمعه و درساعت 17:45 از فرودگاه مونیخ به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران کی یف تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروازهای رفت: هفته ای 2 پرواز از تهران به کی یف اوکراین در روز جمعه و یک شنبه و در ساعت 17:15 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بوربیسپیل کی یف اوکراین انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 15 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 2 پرواز از کی یف به تهران در روز پنج شنبه و یک شنبه در ساعت 11:15 قبل از ظهر از فرودگاه بوریسپیل کی یف به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 15 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر  

پروارهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه، سه شنبه و جمعه و در ساعت 11:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از آتن به تهران در روز های یک شنبه، سه شتبه و جمعه و در ساعت 18:15 از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران کپنهاگ دانمارک تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

 پروازهای رفت: هفته ای 2 پرواز از تهران به کپنهاگ در روز های یک شنبه و پنج شنبه در ساعت 05:45 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کپنهاگ انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 2 پرواز از کپنهاگ به تهران در روز های یک شنبه و پنج شنبه در ساعت 11:30 قبل از ظهر از فرودگاه کپنهاگ به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم تهران پاریس فرانسه تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

 پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به پاریس در روز شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و در ساعت 05:45 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شارل دوگل پاریس فرانسه انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروزاهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از تهران به پاریس در روز شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در ساعت 11:50 قبل از ظهر از فرودگاه شارل دوگل پاریس فرانسه به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

 

   پروازهای مستقیم از تهران به قصد ایروان و ارمنستان و سپس بازگشت به تهران توسط ماهان ایر

پروازهای رفت: معمولا در هفته  5 پرواز از تهران به ایروان برقرار است که در روز های یک شنبه، سه شنبه و جهارشنبه و جمعه و در ساعت 08:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه ایروان در ارمنستان انجام می شود که مدت زمان این پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 5 پرواز از ایروان به تهران در روز های یک شنبه، سه شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 16:10 از فرودگاه فرودگاه ایروان ارمنستان به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود که مدت زمان این پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

 

پروازهای مستقیم تهران اربیل عراق تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

 پروازهای رفت: هفته ای 3 پرواز از تهران به اربیل عراق در روز یک شنبه، سه شنبه و جمعه و در ساعت 08:15 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به اربیل عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 3 پرواز از اربیل به تهران در روز یک شنبه، سه شنبه و جمعه و در ساعت 10:30 قبل از ظهر از فرودگاه امام خمینی به اربیل عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

 پروازهای رفت: هفته ای 4 پرواز از تهران به نجف عراق در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و در ساعت های مختلف از روز از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه نجف عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 4 پرواز از نجف عراق به تهران در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و در ساعات مختلف از فرودگاه نجف عراق به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

 

پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر

 پروازهای رفت: هفته ای 7 پرواز از تهران به دبی امارات در روزهای شنبه، یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت: هفته ای 7 پرواز از دبی امارات به تهران در تمامی ایام هفته و در ساعت های مختلف از روز از فرودگاه دبی امارات به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.

 

شرکت های تابعه و همکار هواپیمایی ماهان

شرکت های متعددی با شرکت هواپیمایی ماهان همکاری می کنند در زیر برخی از آنها را معرفی می کنیم
1- خدمات فرودگاهی سامان این شرکت همزمان با افتتاح فرودگاه امام خمینی در سال 1384 فعالیت خودش رو شروع کرد و در حال حاضر به صورت شبانه روزی با فرودگاه های های بین المللی امام خمینی(ره)، مهرآباد، مشهد، اصفهان، کرمان، بندرعباس و همدان همکاری می کند.

 

2- کیترینگ آرمان در نزدیکی مرکز نمایشگاه های هوایی تهران قرار دارد یکی از آشناترین کیترینگ های منطقه است که از تکنولوژی و تجهیزات به روزی برخودار است.
3- جهان ترابر ماهان
4- حمل و نقل ماهان سفیر
5- مرکز آموزش بوتیا
6- ماهان تکنیک

رزرو بلیط

 

کلاس های پرواز هواپیمایی ماهان

اکونومیک کلاس: هواپیمای ماهان با تعداد  31 عدد صندلی فضای مطلوبی  را در اختیار مسافران و گردشگران قرار می دهد تا احساس راحتی و آرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند.
بیزینس کلاس یا کلاس تجاری: کلاس بیزینس در هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل جهت آرامش بیشتر استراحت پس از کار و یا مطالعه در هواپیما می باشد .فضای صندلی متفاوت از کلاس اکونومی و  کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم و ایجاد نمودن محیطی آرام و راحت جهت آسایش مسافرین همراه با مقدار امکان حمل بار سنگین تر برای سوغات و تجارت ، احساس شادابی وطراوت را در مقصد برای شما حفظ خواهد نمود

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

صنایع دستی آریاگالری در زمینه {ظروف مسی،ظروف برنجی،انواع سماور ،سفره های قلمکاری و ظروف ملیله آب نقره} با بهترین کیفیت و قیمت و با آرزوی فراهم کردن «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی صنایع دستی » فعالیت می‌کند.

لطفا از از کاراکتر ها استفاده کنید.

لطفا با کاراکتر های مجاز تایپ کنید

لطفا عدد وارد کنید

برای مشاهده کامل نقشه کلیک کنید

نقشه آدرساصفهان-بلوار کشاورز-حدفاصل خیابان کشاورزی و ایرانخودرو2019

صنایع دستی

بوم شناسی شهر ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شادان گشت آریا ( آریا لیدر ) می‌باشد. Copyright © 2018 AriyaLeader.com

03137778500
صنایع دستی آریاگالری
09129356440